CHF3020DBF201R
Mfr.Part #
CHF3020DBF201R
Datasheet
CHF3020DBF201R
Description
RES CHAS MNT 200 OHM 5% 25W
Stock
540
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C
Power (Watts) :
25W
Resistance :
200 Ohms
Temperature Coefficient :
Tolerance :
±5%